fit4you

Fit4you Senior Plus


FREE SHIPPING FOR ORDERS ABOVE 50€

POŠTOVNÉ ZDARMA
NA VŠETKY NÁKUPY

FREE SHIPPING
FOR ORDERS ABOVE 50€

KATEGORIES AND FILTERS

Fit4you Senior Plus


19,99 

Out of stock

Out of stock

Je produkt, ktorý sme vyvíjali viac ako dva roky v spolupráci s vedeckými pracovníkmi na poľnohospodárskej univerzite v Nitre s potravinársko – technologickým výskumným centrom Agrobiotech pod záštitou medzinárodnej organizácie EIT Food financované z fondov Európskej únie. Požiadavkou bolo vytvoriť produkt špeciálne a prednostne pre skupinu konzumentov nad 65 rokov, kde sme diagnostikovali ich všeobecné zdravotné problémy ako napríklad diabetes, potravinové intolerancie, deficit vitamínov a minerálov, gastroenterologické problémy a podobne. Projekt bol unikátny v tom, že sa na ňom zúčastnili samotní seniori v mnohopočetných skupinách, ktorí kládli svoje požiadavky z pozície konzumenta ohľadom chuti, konzistencie, výslednej ceny a výberu surovín. Na základe týchto požiadaviek a požiadaviek inovatívneho centra EIT sme zostavili instantnú kašu s bezkonkurenčným zložením na celosvetovom trhu, ktoré je podložené serióznymi štúdiami prestížnych centier a univerzít s mnohopočetnými citáciami samotných vedcov a výskumných pracovníkov.

SKU: 8588005713870 Categories: , ,

Description

Fit4you Senior Plus

Z bohatého zloženia produktu by som vám rád predstavil tri najefektívnejšie so stručnou charakteristikou a mechanizmom pôsobenia:

Aquamin – vysokovstrebatelný, bioaktívny a 100% prírodný multiminerálny komplex s poréznou štruktúrou, extrahovaný z morskej vody a mikrorias zberaných v nedotknutelnej oblasti Islandských fjordov. Dodá vášmu telu 72 životne dôležitých stopových prvkov, ktoré nemáte šancu získať s bežnej západnej stravy. Hlavné benefity: zdravie kostí, kĺbov, tráviaceho systému, zlepšené kognitívne funkcie a zvýšený výkon počas fyzickej aktivity

Gofos – prebiotická vláknina s vysokou čistotou (95% krátkych reťazcov oligofrukto – sacharidov scFOS). Je nestrávitelná a vysokoefektívna. Vyznačuje sa silným bifidogénnym efektom. Hlavné benefity: stimuluje rast prospešných črevných baktérií, inhibujú rast patogénnych baktérií, posilňujú imunitu a produkujú vitamíny

Fruitflow – prírodná, vedecky podložená prísada, ktorá pomáha udržiavať optimálny prietok v krvi. Udržiava zdravé krvné doštičky a eliminuje ich zhlukovanie. Zabraňuje špicateniu krvných doštičiek a k ich agregácií. Obsahuje desiatky bioaktívnych frakcií (nukleoidy, flavonoidy a polyfenoly). Odporúčame hlavne ako prevenciu proti tvorbe krvných zrazenín. 

 

Additional information

DÁVKOVANIE

1 vrecúško zalejte 250 ml horúcou vodou alebo mliekom a dobre premiešajte. Nechajte chvíľku odstáť a potom prajeme už len DOBRÚ CHUŤ! Náš tip: dozdobte si kašu orechmi, kokosom, ovocím či chiou.

ZLOŽENIE

Kukuričná krupica, ryžový proteínový izolát, stévia, pohánkové vločky, xantánová guma, holandské kakao, aróma (mliečna čokoláda), oxid kremičitý, suklaróza.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fit4you Senior Plus”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Title

Go to Top